KONST / Litografier / Litografi 8135610
nr 813 5610
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Litografi, Ernst Billgren (f. 1957), 11/330, signerad, motivets mått: 27x33
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 11 mars 2013
kl 20:33:50
1.500 kr
2.200 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.400 kr
3.000 kr
3.000 kr